luni, 21 noiembrie 2011

Lidl Onesti angajari

Lidl Onesti angajari pentru diverse posturi ( Assistant Manager Expansion ; Stivuitor ; Sef Vanzari ; Sef Adjunct Magazin ; Tehnician Depozit ; Lucrator Comercial ) iar cel recomandat astazi pentru voi este cel de lucrator comercial magazin Lidl Onesti.

Responsabilitati principale:
operare case de marcat
deservirea amabila si rapida a clientilor
respectarea procedurilor cu privire la manipularea banilor
cunoasterea normelor pentru produse alimentare si nealimentare
depozitarea, manipularea si aranjarea produselor la raft
mentinerea ordinii si curateniei la locul de munca
realizarea de controale privind termenele de valabilitate ale produselor
urmarirea respectarii cerintelor la receptia marfii
participarea la realizarea inventarelor

Candidatul ideal:

orientarea catre clienti este cea mai importanta prioritate a dumneavoastra
capacitatea de a lucra cu placere intr-o echipa
angajament personal si flexibilitate
experienta in domeniu reprezinta un avantaj

Vi se ofera:
activitatea dumneavoastra se va desfasura intr-o companie in plina dezvoltare
scolarizare intr-o echipa dinamica si motivata
mediu de lucru modern
pachet salarial peste medie .

Pentru mai multe intrebari detalii si aplicari CV-uri puteti merge la magazinul Lidl, trimiteti un e-mail la jobs@lidl.ro sau mai bine sa aplicati online !

Aplica online pentru unul dintre posturile libere Lidl Onesti !

Niciun comentariu:

Trimiteţi un comentariu